تاریخ امروزجمعه , ۱۵ آذر ۱۳۹۸

راهنمای ثبت شماره تماس در مقالات فروش با ما 

چنانچه قصد دارید در مقالات وب سایت فروش با ما که در گوگل دارای رتبه های اول تا سوم می باشند شماره تماس خود را ثبت نمایید. می بایستی از جایگاه های مورد نیاز بر حسب نیاز یک مورد را خریداری نمایید. همچنین می توانید به صورت انحصاری تمام یا بخشی از جایگاه تماس در مقالات خاص را خریداری نموده و تنها شماره تماس خود را در آنها قرار دهید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

چه تفاوتی میان ثبت شمار در وب سایت فروش با ما با سایر وب سایت های ثبت آگهی وجود دارد ؟

قبل از توضیح این تفاوت باید بیان کنیم که بیش از ۹۰ درصد مخاطب و مشتریان شما درفضای مجازی محصول خود را از گوگل جستجو می نمایند نه وب سایت های آگهی پس فروشی موفق است که رتبه ی خوبی در صفحه ی اول گوگل داشته باشد.

اگر بررسی نمایید متوجه می شوید بسیاری از آگهی هایی که در وب سایت های آگهی ثبت می شوند تنها در آن سایت آگهی خاص نمایش داده شده و رتبه ی قابل قبولی در صفحه ی اول گوگل ندارد. پس نمی بایستی انتظار مشتری و فروش بالایی از این آگهی را داشته باشید.

نکته ی قوت وب سایت فروش با ما این است که ما قبل از همکاری با شما در محتوایی خاص در موضوعات وب سایت مان اقدام به مقاله نویسی و کسب رتبه های اول تا سوم گوگل نموده ایم و توانسته ایم مشریان و مخاطبان محصول هایی که پیرامون آن ها مقاله می نویسیم جذب نماییم از این رو به محض ثبت شماره تماس بدون شک تفاوت قابل ملاحضه ای در فروش شما ایجاد خواهد شد. 


یک ماه نمایش در جایگاه اول

نمایش در تمام مقالات برتر موضوع انتخابی

نمایش در رتبه اول داخل  مقالات 

نمایش در رتبه اول ستون سمت چپ مقالات 


۱۵۰٫۰۰۰ تومان


یک ماه نمایش در جایگاه دوم

نمایش در تمام مقالات برتر موضوع انتخابی

نمایش در رتبه دوم داخل  مقالات 

نمایش در رتبه دوم ستون سمت چپ مقالات 


۱۰۰٫۰۰۰تومان


یک ماه نمایش در جایگاه سوم

نمایش در تمام مقالات برتر موضوع انتخابی

نمایش در رتبه سوم داخل  مقالات 

نمایش در رتبه سوم ستون سمت چپ مقالات 


۵۰٫۰۰۰ تومان

فرم محاسبه و ثبت درخواست تبلیغات

توجه : منظور از نمایش در یک موضوع برای مثال چنانچه شما تولید کننده سیستم های بایگانی ریلی باشید وب سایت فروش با ما برای این موضوع سه محصول را در ۱۰۰ مقاله رتبه اولی گوگل بررسی نموده است که عبارتند از بایگانی ریلی، بایگانی ریلی برقی، بایگانی ریلی هوشمند، شما با خرید جایگاه اول تا سوم در موضوع بایگانی ریلی می بایستی انتخاب نمایید قصد نمایش تبلیغ در کدام یک از محصولات موضوع بایگانی ریلی را خواهید داشت. بدین ترتیب انتخاب موضوع بایگانی ریلی به معنای نمایش در هر سه محصول نبوده و نمایش تنها در ۱۰۰ مقاله ی یک محصول برای مثال بایگانی ریلی برقی مقدور خواهد بود. اما چنانچه قصد نمایش در تمام محصولات یک موضوع را دارید می بایستی برای هرکدام به صورت مجزا جایگاه خریداری نمایید.
قبل از خرید فرصت دارید به صورت رایگان یک هفته جایگاه انتخابی خود را امتحان نمایید در صورت مفید بودن برای کسب و کارتان می توانید خرید خود را نهایی کنید.

  محاسبه ی هزینه ی تبلیغات شما :
هزینه جایگاه تبلیغات : 150.000 تومان 
هزینه جایگاه تبلیغات : 100.000 تومان 
هزینه جایگاه تبلیغات : 50.000 تومان 
جمع مبالغ اعلامی از سوی سیستم را به شماره کارت زیر واریز نموده و اطلاعات آن را در کادر مقابل ثبت نمایید.

6063-9975-8209-2228

بنام : محمد علیزاده آرباطان

فرم درخواست ثبت شماره تماس رایگان