تاریخ امروزجمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
افزایش فروش محصولات در اینترنت

چگونه فروش محصولات خود را در اینترنت افزایش دهیم ؟

افزایش فروش محصولات در اینترنت موضوعی است که در این مقاله قصد بحث و بررسی پیرامون آن را داریم و به ارائه راهکارهایی در این خصوص خواهیم پرداخت.

چگونه می توانیم محصول خود را در اینترنت به فروش برسانیم؟

فروش محصول در اینترنت می تواند از راه های مختلفی صورت پذیرد که از جمله ی مهمترین آن ها عبارتند از ؛

  • ایجاد وب سایت تخصصی و فروش محصولات
  • فروش محصولات از طریق وب سایت های آگهی 
  • فروش محصول از طریق شبکه های اجتماعی

فروش محصولات در اینترنت با استفاده از وب سایت تخصصی  

بهترین و متداول ترین راهکار فروش منظم و هدفدار محصولات در سطح وب استفاده از وب سایت تخصصی برای شرکت و محصولاتی است که قصد فروش آنها را داریم . برای این منظور می بایستی وب سایتی با توجه به نوع محصول خود ایجاد نموده سپس محصولات خود را در آن بارگذاری نماییم. در نهایت با تکیه بر علم سئو مطالب و محصولات خود را در گوگل به رتبه ی برتری برسانیم تا محصولات خود را به فروش برسانیم. توجه به این نکته ضروری می باشد که صرف وجود وب سایت بدون اینکه بخواهیم تلاشی در جهت بهبود رتبه های وب سایت خود در گوگل نماییم، نه تنها موثر نبوده بلک موجب خواهد شد تا ماهانه هزینه ی بسیاری صرف نگهداری وب سایت خود نماییم.

نقاط قوت : ایجا بستری پایدار و هدفمند برای فروش پیوسته و بلند مدت 

نقاط ضعف : هزینه بالای ایجاد و نگهداری وب سایت، نیاز به بهره گیری از افراد متخصص در حوزه های مختلف و مرتبط با وب سایت

افزایش فروش محصولات در اینترنت

فروش محصولات با استفاده از وب سایت های آگهی

همانطور که بیان شد راه اندازی و نگهداری وب سایت برای تمامی کسب و کار ها مقدور نبوده و این شرکت سعی می نمایند با بهره گیری از وب سایت های آگهی و فعالیت و ارائه محصولات خود در این سایت ها به فروش محصولات خود اقدام نمایند. این نوع از فروش نمی تواند ما را در فروش حداکثری محصولات خود یاری نماید چراکه وب سایت های ثبت اگهی محصول ما را تنها در صفحه ی اول وب سایت خودشان برای مخاطب نمایش می دهند. این درحالی است که بیش از ۸۰ درصد مشتریان محصولات مورد نیاز خود را از گوگل جستجو می نمایند.

نقاط قوت : وجود بستری رایگان و کم هزینه برای تبلیغ و فروش محصولات

نقاط ضعف : عدم امکان فروش حداکثری محصولات در وب سایت های ثبت آگهی

فروش محصول از طریق شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی توانسته اند جایگاه مناسبی را در میان مخاطبان اینترنت برای خود ایجاد نمایند به گونه ای که امکان عرضه و فروش بسیاری از محصولات و خدمات در بسیاری از شبکه های اجتماعی فراهم شده است. و بسیاری از فروشندگان محصولات و خدمات مختلف حضور فعال و منظمی را در این شبکه ها دارند. 

نقاط قوت :  امکان دسترسی سریع ، بستری رایگان و مناسب 

نقاط ضعف : محدودیت های فراوان در توضیح و ارائه محصولات مختلف، عدم وجود آمار حداکثری مخاطبان

پس راهکار مفید و موثر برای افزایش فروش محصولات در اینترنت چیست ؟

همانگونه که مشاهده نمودید برای تمام راه کار های فروش در اینترنت نقاط ضعفی وجود دارد که می تواند بسیاری از فروشندگان را از رسیدن به فروش حداکثری باز دارد.اما آیا امکانی وجود دارد که ما بتوانیم با کمترین هزینه بالاترین بهره وری را در فروش اینترنتی محصولات خود داشته باشیم ؟ 

افزایش فروش محصولات در اینترنت

وب سایت فروش با ما راهکاری متفاوت با تمام راهکار های فروش در اینترنت

تفاوت های فروش با ما در مقایسه با سایر روش های فروش در اینترنت به شرح ذیل است

  • برخلاف روش ایجاد وب سایت برای کسب و کار شما که نیازمند هزینه و استخدام هزینه برای فروش می باشد در اینجا ما ضمن ایجاد فضای مناسب بدون نیاز به هزینه زیاد آماده ی فروش محصولات شما هستیم.
  • برخلاف وب سایت های آگهی که محصول شما را به تعداد اندک مخاطبان خودشان نشان می دهند ما در وب سایت فروش با ما محصول شما در لینک اول گوگل نمایش خواهیم داد که فروش حدکثری شما را تضمین خواهد نمود.
  • برخلاف شبکه های اجتماعی که امکان محدودی را برای فروش در اختیار شما قرار می دهند وب سایت فروش با ما با بی نهایت امکانات در اختیار شما فروشندگان محصولات مختلف می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *